Beton, wytwórnie betonu - Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

Wytwórnia betonu w Bydgoszczy Holcim (dawniej Lafarge) oferuje wysokiej jakości beton towarowy. Jako renomowany producent cementu, kruszyw i betonu klientom z województwa kujawsko-pomorskiego zapewniamy profesjonalną obsługę, a także rozbudowany katalog betonu, dopasowany nawet pod najbardziej wymagające inwestycje.

 

Holcim Polska dostarcza beton na terenie całego kraju, w tym w województwie kujawsko-pomorskim. Nawet jeśli w danym miejscu inwestycji nie ma naszej betoniarni, gwarantujemy sprawną dostawę, dzięki rozbudowanej sieci logistycznej. Wytwórnia betonu w Bydgoszczy obsługuje klientów między innymi z powiatów: bydgoskiego, inowrocławskiego, świeckiego, brodnickiego oraz z takich miast jak Grudziądz, Toruń czy Włocławek.
 

Nowoczesna wytwórnia betonu w Bydgoszczy
 

Wytwórnia w Bydgoszczy jest nowoczesnym obiektem, wyposażonym w komputerowo sterowane węzły betoniarskie, dzięki czemu proporcje składników są automatycznie dobierane, co zmniejsza ryzyko pomyłki wpływającej na parametry końcowej mieszanki. Dzięki temu skład i proporcje są kontrolowane i każdorazowo otrzymuje się produkt o tych samych cechach. Następnie beton jest dostarczany na wskazane miejsce specjalistycznym sprzętem i tam wypompowywany.

Dostawa gotowej mieszanki na plac budowy ma wiele zalet. Po pierwsze ochrona komponentów przed zanieczyszczeniami i działaniem czynników zewnętrznych. Po drugie, pewność co do receptury betonu. Po trzecie gwarancja dostawy na czas. Dla Holcim nie ma znaczenia, czy inwestycja zlokalizowana jest w Bydgoszczy, czy poza powiatem — dostarczamy beton nawet poza Kujawsko-Pomorskie, a nasze wytwórnie mamy zlokalizowane w całym kraju.
 

Beton towarowy specjalnością Holcim Bydgoszcz
 

Specjalnością Holcim Polska Bydgoszcz jest wysokiej klasy beton towarowy, który zapewnia oszczędność czasu oraz mniejsze koszty. Zapewniamy zawsze pewny i odpowiedni skład mieszanki betonowej, której jakość jest kontrolowana i potwierdzona stosownymi certyfikatami.

Beton z wytwórni w Bydgoszczy znajduje zastosowanie w niemal każdej inwestycji zlokalizowanej na terenie Kujawsko-Pomorskiego - jest materiałem uniwersalnym, który cechuje się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi i wodoodpornymi. Beton Holcim wykorzystywany jest w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i ogólnym, a także w infrastrukturze. 

Zalety betonu towarowego od wytwórni Holcim Bydgoszcz:

  • uniwersalność zastosowań
  • wysoka wytrzymałość i wodoodporność
  • oszczędność czasu i mniejsze koszty, co ma znaczenie przy dużych inwestycjach
  • pewny skład, ponieważ produkcja jest zautomatyzowana i kontrolowana
  • pewna dostawa, ponieważ beton z bydgoskiej wytwórni dostarczany jest bezpośrednio na miejsce budowy
  • stale monitorowana jakość betonu przez jednostki zewnętrzne, ale też wewnętrzne laboratoria i specjalistów

 

Mieszanka betonowa w wytwórni Bydgoszcz produkowana jest ze składników najwyższej jakości i zgodnie z normą PN-EN 206-1:2003. Beton do zastosowań konstrukcyjnych jest wyrobem certyfikowanym Krajowym Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji przez Instytut Techniki Budowlanej. Produkty mają wymagane deklaracje zgodności, certyfikaty czy aprobaty wymagane przez standardy i normy obowiązujące w Europie (normy PN-EN).
 

Sprzedaż betonu w Bydgoszczy
 

Beton Holcim Bydgoszcz spełnia najsurowsze normy stawiane przed producentami cementu, kruszyw i betonu. Stawiamy przede wszystkim na elastyczność, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć niemal każdą inwestycję. Możemy się pochwalić bogatym portfolio, w którym znajdują się również inwestycje wymagające opracowania nowych receptur.

W ofercie wytwórni betonu Bydgoszcz znajdują się:

 

Holcim Polska jako jeden z czołowych producentów betonów stawia przede wszystkim na jakość i innowacje. Szczególnie dumni jesteśmy z betonów niskoemisyjnych i zeroemisyjnych z grupy ECOPact, które przyczyniają się do zmniejszania śladu węglowego i wpisują się w politykę dekarbonizacji miast. Betony te zostały przygotowane z myślą o środowisku i mają obniżony ślad węglowy o 48 w stosunku do standardowego betonu. W betonie zeroCO2 ślad węglowy można zredukować do zera dzięki systemowi kompensat.


Kontakt do wytwórni betonu Bydgoszcz
 

Holcim w Bydgoszczy obsługuje wykonawców, projektantów oraz inwestorów. Naszymi klientami są zarówno klienci biznesowi, jak i prywatni. Obsługujemy takie inwestycje jak: domy jednorodzinne, wielorodzinne, budynki komercyjne i użyteczności publicznej. Zapewniamy rozwiązania dla infrastruktury jak drogi i mosty. W swojej ofercie mamy również produkty do zastosowania w rolnictwie.

Wytwórnia betonu w Bydgoszczy zajmuje się sprzedażą betonu oraz cementu, w tym luzem i workowanego. Zapraszamy do kontaktu. Na rynku działamy od 1995 roku i możemy pochwalić się doświadczeniem wynikającym z udziału w wielu projektach, niezwykle wymagających pod względem technicznym i architektonicznym.

 

Betoniarnie Holcim w województwie kujawsko-pomorskim

infrastruktura123
Wytwórnia betonu Bydgoszcz
ul. Dąbrowa 35,
85-147 Bydgoszcz
 

Maciej Zakrzewski
tel.: 519 537 457
 
Wytwórnia betonu Inowrocław
ul.Mątewska 49,
88-100 Inowrocław
 
Michał Walczak
tel.: 572 700 275
 
 
Wytwórnia betonu Włocławek
ul. Komunalna 8,
87-800 Włocławek
 
 
tel.: 885 055 160

 

Wytwórnie produkujące AgiliaTM Sols A

kontakt beton agila

Produkcja Holcim

Wytwórnia betonu Bydgoszcz
ul. Dąbrowa 35,
85-147 Bydgoszcz 
 
Maciej Zakrzewski
tel.: 519 537 457 
 
 

Firma posiadająca licencję na produkcję i sprzedaż AgiliaTM Sols A

KON-BET Sp. z o.o
tel.: 667 881 634
ul. Zakładowa 7, 
62-510 Konin 
(obsługujemy następujące powiaty: radziejowski)
 
Image
info.png

Centrum obsługi reklamacji

+48 572 727 450

Image
repair.png

Doradztwo techniczne

Image
phone.png

Zamówienia i informacje