Betony Holcim

Szeroka oferta betonów obejmuje zarówno produkty workowane, jak i produkowane w wytwórniach stacjonarnych oraz mobilnych Holcim, dowożone na miejsce wbudowania betonomieszarkami.

Gotowe mieszanki w workach to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do odbiorców indywidualnych, którzy potrzebują stosunkowo niewielkie ilości łatwo urabialnego betonu wysokiej jakości, o dobrze dobranych parametrach. Beton workowany Holcim zawiera m.in. biopolimery ułatwiające mieszanie, zmniejszające pylenie i umożliwiające stosowanie betonów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Na potrzeby większych inwestycji Holcim oferuje betony o zróżnicowanych parametrach, odpowiednie do wybranych zastosowań. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu inwestorów, a także wspierając zrównoważone budownictwo, zapewniamy beton niskoemisyjny ECOPact, o śladzie węglowym znacznie zredukowanym w stosunku do rozwiązań standardowych.

Asortyment Holcim to także betony standardowe i techniczne, jak również mieszanki odpowiednie do zastosowań specjalnych. Wśród betonów specjalnych znajdują się produkty, które odznaczają się parametrami pożądanymi w określonych realizacjach. Inwestorzy mogą liczyć na beton wodoprzepuszczalny Hydromedia, dymoszczelny FIREConcrete, czy mieszanki samozagęszczalne Agilia™ (ze zbrojeniem rozproszonym lub bez).

Ofertę uzupełniają betony infrastrukturalne, takie jak wałowany Rolltec™ czy beton kontraktorowy.

Kontakt

Image
phone.png

Zamówienia i informacje

Image
repair.png

Doradztwo techniczne