Beton, wytwórnie betonu - Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Wytwórnie betonu Holcim (dawniej Lafarge) w Zachodniopomorskim oferują betony standardowe, techniczne, specjalne oraz infrastrukturalne. Gwarantujemy wysoką jakość oraz sprawną obsługę każdej inwestycji, niezależnie od miejsca jej lokalizacji. Obsługujemy klientów w całym województwie w takich miastach jak: Szczecin, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Koszalin, Białogard czy Stargard. Nasza betoniarnia zlokalizowana jest w Ustroniu Morskim, natomiast wytwórnia betonu w Szczecinie, z którą Holcim współpracuje, zajmuje się produkcją posadzki anhydrytowej Agilia™ Sols.

 

Holcim Polska ma wytwórnie betonu zlokalizowane na terenie całego kraju. W województwie zachodniopomorskim nasza wytwórnia betonu zlokalizowana jest zaledwie 140 km od Szczecina oraz 10 km Kołobrzegu. Lokalizacja w Ustroniu Morskim zapewnia szeroką dystrybucję i sprawną dostawę do każdego miasta w Zachodniopomorskim. Współpracujemy z wytwórnią betonu w Szczecinie, która zajmuje się produkcją posadzki anhydrytowej Agilia™ Sols A i obsługuje w tym zakresie klientów z pobliskich powiatów.

 

Posadzka anhydrytowa Agilia™ Sols A jako specjalność wytwórni Szczecin

 

Wytwórnia betonu w Szczecinie, mająca licencję na Agilia™ Sols A, obsługuje następujące powiaty: szczecinecki, policki, goleniowski, kamieński, świnoujski, stargardzki, pyrzycki i choszczeński.

 

Betoniarnia w Szczecinie specjalizuje się w produkcji innowacyjnej posadzki anhydrytowej  o właściwościach samopoziomujących do zastosowań na podkłady podłogowe we wszelkiego rodzaju budownictwie. Agilia™ Sols A pozwala uzyskać gładką i równą powierzchnię podłoża i jest produktem rekomendowanym przy ogrzewaniu podłogi.

W województwie zachodniopomorskim znajduje się jeszcze jedna betoniarnia produkująca Agilia™Sols A, a mianowicie Wytwórnia Betonu Stargard. Ponadto w Koszalinie zlokalizowana jest druga firma posiadająca licencję na produkcję i sprzedaż Agilia™ Sols A, która obsługuje powiaty: koszaliński, koszalin, szczecinecki, białogardzki, kołobrzeski oraz świdwiński.

 

Beton towarowy jako specjalność Holcim

 

Wytwórnie betonu Holcim specjalizują się komponowaniem i sprzedażą mieszanek betonowych. Specjalnością jest beton towarowy, który jest powszechnie stosowany w budownictwie w elementach konstrukcyjnych takich inwestycji jak domy, budynki czy drogi. Cechuje się dużą trwałością oraz plastycznością, a ze względu na dużą wytrzymałość jest też doskonałym surowcem do elementów nośnych jak fundamenty budynków.

Holcim klientom w Szczecinie i w innych miastach województwa zachodniopomorskiego oferuje między innymi:

  • beton konstrukcyjny, który jako materiał uniwersalny może być używany do tworzenia różnorodnych konstrukcji i form budowlanych.
  • beton na stabilizację, który służy do  przenoszenia na podłoże obciążeń wynikających z ruchu
  • betony techniczne, w tym posadzkowy na bazie włókien polipropylenowych lub stalowych, które znacząco zwiększają wytrzymałość i odporność produktu
  • betony infrastrukturalne, w tym drogowe spełniające wymagania Ogólnej Specyfikacji Technicznej GDDKiA

 

Beton towarowy Holcim dostarczany na terenie Szczecina jest wyrobem certyfikowanym, z Krajowym Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji nadanym przez Instytut Techniki Budowlanej. Główną korzyścią z zastosowania produktu jest oszczędność czasu ze względu na niskie nakłady związane z wytwarzaniem. Jednak to gwarantuje tylko beton zamówiony u renomowanego producenta, a takim właśnie jest Holcim Polska.

 

Sprzedaż betonu w Szczecinie

 

Oferowany beton w Szczecinie i innych miastach województwa zachodniopomorskiego jest tak zaprojektowany, aby spełnić najwyższe wymagania klientów. Betony Holcim zapewniają swobodę budownictwa, ponieważ nie ograniczają co do wielkości wykonywanych elementów konstrukcji. Ponadto wyróżniają się wielością zastosowania, ponieważ można modyfikować receptury i elastycznie dopasowywać parametry betonów w zakresie wytrzymałości i trwałości do warunków ich późniejszej eksploatacji.

Zapewniamy, że nasze mieszanki betonowe spełniają wszelkie normy jakościowe stawiane przed producentami cementu, kruszyw i betonu. Jesteśmy liderem na polskim rynku budowlanym, ale to nie zwalnia nas z obowiązku dostarczania wysokiej jakości produktów. Dzięki inwestycjom w innowacje stale dostarczamy na rynek nowoczesne produkty o wysokich parametrach i ekologiczne materiały budowlane. Przykładem są betony zeroemisyjne z grupy produktów EcoPact, które umożliwiają redukcję śladu węglowego w powstających budynkach. Oferowany beton niskoemisyjny ma zmniejszony o 48 ślad węglowy, a w betonie zeroemisyjnym ślad węglowy może być zredukowany do zera dzięki systemowi kompensat.

Wytwórnia betonu w Ustroniu Morskim Holcim obsługująca klientów ze Szczecina przestrzega procedur i dobrych praktyk związanych z produkcją wysokiej jakości betonów towarowych. Produkcja odbywa się zgodnie z normą PN-EN 206-1:2003, a produkty mają niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności. Beton Holcim wytwarzany jest na nowoczesnych węzłach betoniarskich, które umożliwiają odpowiednie magazynowanie i użytkowanie materiałów. Dzięki temu poszczególne komponenty są chronione przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi mogącymi wpłynąć niekorzystnie na ich właściwości fizyczne.

 

Kontakt do Holcim dla klientów ze Szczecina

 

Holcim klientów ze Szczecina i okolic wspiera w rozwoju ich biznesu, zapewniając najlepszą obsługę oraz jakość produktów i rozwiązań. Wspieramy klientów przy takich inwestycjach jak: budowa domu jednorodzinnego, wielorodzinnego, budynków komercyjnych i użyteczności publicznej. W naszym portfolio znajdują się również realizacje z segmentu infrastruktury, a ofertę kierujemy do wykonawców, projektantów i inwestorów z różnych branż. Prowadzimy sprzedaż cementu luz i workowanego, a także rozwiązań przeznaczonych do dalszego przetworzenia i do celów produkcji przemysłowej wykorzystującej cement, spoiwa hydrauliczne, kruszywa, mączkę wapienną oraz popiół.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wyspecjalizowanych i profesjonalnych wytwórni betonu w Szczecinie i Ustroniu Morskim. Zapewniamy kompleksowy katalog betonu dostosowany do każdej inwestycji oraz sprawną dostawę towaru, nawet jeśli w miejscu inwestycji nie znajduje się żadna z naszych wytwórni — dysponujemy rozbudowanym łańcuchem dostaw.

 

Betoniarnie Holcim w województwie zachodniopomorskim

infrastruktura123

Wytwórnie betonu, sprzedaż


W Szczecinie obecnie nie posiadamy wytwórni. Klientów z Zachodniopomorskiego obsługuje betoniarnia w Ustroniu Morskim.

Wytwórnia betonu Ustronie Morskie
Kołobrzeska 13
78-111 Ustronie Morskie
 

Krzysztof Piekarski
tel. 519 537 199
k.piekarski@holcim.com
 

Wytwórnie produkujące AgiliaTM Sols A

kontakt beton agila

Produkcja Holcim

 

Wytwórnia betonu Szczecin
Thomas Beton
 
tel.: 508 002 405
ul. Chmielewskiego 12
70-028 Szczecin
 
 
(obsługujemy następujące powiaty: szczeciniecki, policki, goleniowski,
kamieński, świnoujście, stargradzki, pyżycki, choszczeński)
 
 
Wytwórnia betonu Stargard
Thomas Beton
tel.: 508 002 405
Strachocin 53
73-110 Stargard
 
 
(wytwórnie w Szczecinie i Stargardzie obsługują następujące powiaty: szczeciniecki, policki, goleniowski, kamieński, świnoujście, stargradzki, pyżycki, choszczeński)
 

 

Firma posiadająca licencję na produkcję i sprzedaż AgiliaTM Sols A

 
DURABET Sp. z o.o 
tel.: 728 838 291
ul. Bohaterów Warszawy 29A, 
75-211 Koszalin 
 
Image
info.png

Centrum obsługi reklamacji

+48 572 727 450

Image
repair.png

Doradztwo techniczne

Image
phone.png

Zamówienia i informacje