NOWOŚĆ NA RYNKU! TectorFloor – 
POSADZKI DLA PROFESJONALISTÓW


Posadzki cementowe TectorFloor to nowa seria produktów w ramach marki Tector, stworzona na potrzeby profesjonalnych wykonawców oraz zapewniająca wyjątkową łatwość i niezawodność przy wykończeniach i pracach remontowych.

CO OFERUJE GAMA PRODUKTÓW TectorFloor?

TectorFloor to produkty przeznaczone do wykonywania posadzek i podkładów podłogowych o różnej klasie wytrzymałości. Nadają się do stosowania pod okładziny z płytek ceramicznych, wykładzin, paneli, żywicy, drewna oraz pod masy samopoziomujące, zaprawy uszczelniające i inne zaprawy. 

DLACZEGO WYKONAWCY WYBIERAJĄ TectorFloor?


Posadzki cementowe TectorFloor powstały przy współpracy z wykonawcami, odpowiadając na ich wymagania w zakresie intuicyjności, łatwości pracy oraz szybkosprawności. Produkty zostały dopracowane w najdrobniejszym szczególe przy udziale specjalistów z kraju i zagranicy.

Maksymalne ułatwienie pracy

TectorFloor cechuje intuicyjność oraz łatwość wbudowania. Produkty szybko się mieszają i dają możliwość zastosowania w różnych konsystencjach. 

Oszczędność czasu i materiału

Błyskawiczne schnięcie pozwala na sprawne układanie kolejnych warstw, minimalizując przerwy w pracy. Wysoka wydajność ogranicza wykorzystanie materiału.

Doskonałe parametry końcowe

Posadzki TectorFloor posiadają znakomite właściwości, dzięki którym stanowią solidny podkład pod dowolną okładzinę, a nawet posadzkę wierzchnią.

Potwierdzona jakość i niezawodność

Marka Holcim jest gwarantem jakości produktu. Produkty Tector zapewniają niezawodność i trwałość na lata. Zachowują parametry techniczne nawet w wymagających warunkach.

POSADZKI, KTÓRE DOSTOSOWUJĄ SIĘ DO WYKONAWCÓW 

 

W ramach marki TectorFloor dostępne są 3 produkty o zróżnicowanych parametrach, które pozwalają na maksymalne dopasowanie do różnych warunków na budowie i potrzeb wykonawców.

Oferując gamę posadzek cementowych TectorFloor, umożliwiasz wykonawcom wybór produktu, który najlepiej sprawdzi się na ich budowie i gwarantuje doskonałe rezultaty za każdym razem.

TectorFloor 470

Image
tectorfloor-470_lp.jpg
Image
1.png

Najlepsza cena vs. jakość

Posadzka cementowa, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie. 

TectorFloor 471

Image
tectorfloor-471_lp.jpg
Image
frame-99-1.png

Najlepsze parametry

Wszechstronny jastrych o najlepszych parametrach technicznych w swojej klasie. Pozwala uzyskać gęstą zaprawę do spadków, jak i półpłynną konsystencję do wylewania. 

TectorFloor 472

Image
tectorfloor-472_lp.jpg
Image
warstwa_1.png

Najlepsze schnięcie

Wyjątkowo szybkosprawna i mocna posadzka cementowa o unikalnej strukturze gwarantującej najszybsze schnięcie i oszczędność czasu. Idealne uzupełnienie pozostałych produktów z serii.

Pobierz ulotkę

 

ZAMAWIAJ I KORZYSTAJ Z OBSŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Współpracując z Holcim, możesz liczyć na profesjonalną obsługę o najwyższym standardzie. Służymy Ci doradztwem w dobraniu odpowiednich produktów i dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Ci satysfakcję z usług Holcim.

WPROWADŹ TectorFloor DO SWOJEJ OFERTY JUŻ TERAZ!

Wypełnij formularz, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę na produkty TectorFloor. Opisz nam swoje potrzeby i wolumen sprzedaży, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci ofertę.

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.