Bartłomiej Frydrych
 

Image
Bartłomiej_Frydrych-bio

Dyrektor ds. Technologii Cyfrowej

Doświadczony menedżer z ponad piętnastoletnim stażem w branży IT, specjalizujący się w zarządzaniu skomplikowanymi projektami związanymi z technologiami takimi jak hardware, software, cloud computing oraz sztuczna inteligencja.

Od 2008 roku zdobywał cenne doświadczenie w renomowanych firmach technologicznych, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Skutecznie zarządzał projektami, które znacząco wpływały na optymalizację zarządzania zarówno zasobami sprzętowymi, jak i zasobami ludzkimi. Jego inicjatywy przyczyniły się do istotnego zwiększenia efektywności operacyjnej tych organizacji, poprzez implementację innowacyjnych rozwiązań i optymalizację procesów.

W pracy często akcentuje, że "Każdy dzień niesie nowe możliwości do osiągania celów i przekraczania granic."

Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej, gdzie ukończył studia na kierunku Informatyka Stosowana na wydziale Geologi, Geofizyki i Ochrony Środowiska. Poza pracą aktywnie uprawia sport, biorąc udział w biegach ekstremalnych oraz triathlonach. Jego pasją są góry i snowboard. W wolnych chwilach ceni sobie czas spędzony z rodziną oraz podróże.