Lokalizacje i dystrybutorzy

Znajdź najbliższą wytwórnię betonu, zakład kruszyw, cementownie, laboratorium Holcim (dawniej Lafarge) oraz rekomendowanych dystrybutorów naszych produktów.

Polecamy również naszych Certyfikowanych Posadzkarzy – znaleźć ich można, używając filtra wyszukiwania na mapie.

Adresy cementowni, wytwórni i zakładów Holcim – mapa


Holcim oferuje szeroki asortyment cementów, betonu i kruszyw. Jako lider rozwiązań na polskim rynku budowlanym stale inwestujemy w innowacje i technologie, co pozwala nam dostarczać na rynek nowoczesne produkty o wysokich parametrach jakościowych i wytrzymałościowych. Gwarantujemy, że mieszanki betonowe oferowane przez Holcim spełniają najwyższe normy jakościowe stawiane przed producentami betonu.

Zakłady Holcim zajmują się sprzedażą betonu oraz cementu, w tym luzem i workowanego, a także rozwiązań przeznaczonych do dalszego przetworzenia i do celów produkcji przemysłowej wykorzystującej cement, spoiwa hydrauliczne, kruszywa, mączkę wapienną czy też popiół.

 

Na mapie powyżej w łatwy sposób wyszukasz lokalizacje:

  • Biura (centrala)
  • Cementownie
  • Wytwórnie betonu
  • Żwirownie
  • Kopalnie
  • Laboratorium
  • Przeładownie
  • Składy rekomendowane przez Holcim
  • Certyfikowanych Posadzkarzy 

Kontakty do zakładów i działu handlowego wg województw

 

Szczegółowy kontakt do naszych wytwórni betonu, cementowni, laboratoriów i poszczególnych działów firmy, w tym działu doradztwa, znajdziesz na stronie Kontakt.

Możesz również skorzystać z listy poniżej, aby znaleźć kontakty do poszczególnych zakładów i działu handlowego przypisanych do regionu.

 

Aby przejść do kontaktów, kliknij województwo:

Wyspecjalizowane oddziały Holcim

 

Każdy zakład Holcim zapewnia Klientom najlepszą obsługę, wysoką jakość produktów i rozwiązań. Możemy pochwalić się niemal 50 lokalizacjami Holcim, które obejmują zasięgiem cały kraj – pozwala nam to zagwarantować błyskawiczny transport materiału na miejsce budowy oraz konkurencyjne ceny. Placówki przystosowane są do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej, niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego.

Współpracujemy z firmami w zakresie podnoszenia jakości oferowanych usług. Nawiązujemy współpracę ze składami budowlanymi oraz firmami, które objęliśmy Programami Partnerskimi, tj. Certyfikowani Wykonawcy.


Budujemy dla rozwoju

 

Naszym celem jest wspieranie biznesu w jego rozwoju. Potrzeby klienta są dla nas na pierwszym miejscu i dysponujemy odpowiednią technologią oraz wiedzą, aby wesprzeć go na każdym etapie inwestycji.

Stale inwestujemy w zakłady, skutecznie obniżając emisję CO2 przy zastosowaniu najlepszych dostępnych technologii. Prowadzimy badania i tworzymy produkty, które mają obniżony ślad węglowy. Klientom oferujemy wszechstronne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami, począwszy od porad prawnych i środowiskowych poprzez organizację transportu, badana laboratoryjne aż do wspierania lokalnych wspólnot. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Zrównoważony Rozwój.

Pomagamy realizować projekty infrastrukturalne, które stały się krokami milowymi w rozwoju gospodarczym naszego kraju. W portfolio Holcim znajdują się rozwiązania dla wykonawców, projektantów i inwestorów poszukujących wysokiej jakości betonu do nawet najbardziej wymagających inwestycji. Dzięki naszym produktom i doradztwu powstało wiele ikonicznych obiektów budowlanych – zobaczysz je w zakładce Nasze Realizacje.