ZRÓWNOWAŻONY PROGRAM STYPENDIALNY

Czym jest Zrównoważony Program Stypendialny?


Program powstał, aby wspierać Cię w procesie budowania ścieżki kariery, już w trakcie studiów inżynierskich. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i pomóc Ci przy projektach uczelnianych czy pracy dyplomowej. Następnie chcemy zaprosić Cię na wdrożenie podczas płatnego stażu na jednym z naszych zakładów, aby po zakończonej praktyce, najlepszym zaoferować pracę.
 

 

Kto może dołączyć do programu?

Do udziału w Zrównoważonym Programie Stypendialnym zapraszamy studentki_ów 3 roku studiów inżynierskich wybranych kierunków:

AUTOMATYKA I ROBOTYKA

ELEKTROTECHNIKA

CERAMIKA

INŻYNIERIA GÓRNICZA

MECHATRONIKA

MECHANIKA I BUDOWA MASZYN

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

Dołączając do Zrównoważonego Programu Stypendialnego, dołączysz do zespołu Holcim (dawniej Lafarge). W ramach programu otrzymujesz:

 

Image
workshop-icon-salary.png


WYNAGRODZENIE

Comiesięczne stypendium podczas trwania roku akademickiego (9 m-cy).

Image
workshop-icon-knowledge.png


 DOSTĘP DO BAZY WIEDZY

 Zyskasz merytoryczne wsparcie swojego Opiekuna Stażu oraz dostęp do naszego know-how.

Image
workshop-icon-expirience.png


DOŚWIADCZENIE 

Najważniejsze będzie zdobyte podczas programu doświadczenie i wiedza, którą będziesz mieć okazję wdrożyć w swoim zawodowym życiu, a zdobyte umiejętności pozwolą Ci rozwijać się dalej w obszarze, którym naprawdę chcesz.

Image
workshop-icon-work.png


MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ PRACY 

Po 3 i 4 roku studiów zapraszamy Cię na staż do jednego z naszych zakładów, gdzie pokażemy Ci na jakich stanowiskach możesz pracować po swoim kierunku studiów.

Role w programie

OPIEKUN PROGRAMU

Przedstawiciel Holcim, który będzie Twoim wsparciem w trakcie trwania programu. Otrzymasz opiekę merytoryczną w trakcie trwania programu stypendialnego, pomoc merytoryczną w pisaniu pracy inżynierskiej/magisterskiej, opiekę podczas praktyk na zakładzie Holcim oraz wsparcie w kontaktach z pracownikami Holcim i działami współpracującymi.

AMBASADOR PROGRAMU STYPENDIALNEGO

Student_ka, który_a otrzymał_a stypendium i promuje działalność Holcim na swojej uczelni. Rolą Ambasadora jest aktywne promowanie działalności Holcim na terenie uczelni: pomoc w przygotowaniu materiałów promocyjnych - rola opiniodawcy, dystrybucja materiałów, możliwość uzyskania budżetu na realizację własnej inicjatywy promującej Holcim, pomoc w znalezieniu pracowników, informowanie studentów o naszych aktualnych rekrutacjach oraz promowanie Holcim jako dobrego pracodawcę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU


Anna Kochańska
Dział HR Holcim Polska

tel: 572 700 068
anna.kochanska@holcim.com

Budujemy lepszą przyszłość dla ludzi i planety