Beton, wytwórnie betonu - Poznań, woj. wielkopolskie

Holcim (dawniej Lafarge) w województwie wielkopolskim aktualnie posiada cztery wytwórnie betonu w trzech miastach, tj. Piła, Poznań i Swarzędz. Ponadto w Wielkopolsce funkcjonuje wytwórnia mająca licencję na produkcję i sprzedaż posadzki andryhytowej Agilia™ Sols A, która zlokalizowana jest w mieście Koło niedaleko Konina. Dzięki takiej lokalizacji nowoczesnych betoniarni Holcim obsługujemy klientów ze środkowo-zachodniej części Polski.

Holcim posiada betoniarnie w całym kraju. Ich główną specjalizacją jest produkcja i dostawa wysokiej jakości betonu towarowego na potrzeby takich branż jak budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, infrastruktura i przemysł. W każdej betoniarni nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i kompleksową obsługę, z uwzględnieniem rekomendacji najlepszych mieszanek betonowych. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji dostarczamy beton w każdy zakątek kraju.

Wytwórnie betonu Holcim w Wielkopolsce dostarczają beton do takich miast jak Piła, Konin, Leszno, Poznań, ale również do powiatów obornicki, wągrowiecki, grodziski gnieźnieński, pilski, szamotulski, śremski czy gostyński. Nasze wytwórnie znajdziesz w Poznaniu, Pile, Swarzędzu, a współpracująca wytwórnia zajmująca się produkcją i sprzedażą wylewek andryhytowych znajduje się w Kole i obsługuje następujące powiaty: kolski, turecki, koniński, słupecki.

Dostawca betonu w Wielkopolsce

 

Holcim na polskim rynku materiałów budowlanych istnieje od 1995 roku. Jest częścią globalnego koncernu Holcim, który jest światowym liderem w branży budowlanej. Polskie Holcim jest wyspecjalizowanym dostawcą betonu, a przede wszystkim zaufanym doradcą i firmą zrównoważoną, która dba o środowisko i biznesy klientów.

W Wielkopolsce dostarczamy beton, który spełnia najwyższe normy. Nasz beton towarowy powstaje na bazie składników od sprawdzonych dostawców na nowoczesnych węzłach betoniarskich. Dzięki temu cechuje się wysokimi parametrami m.in. wytrzymałościowymi, które są istotnym czynnikiem branym pod uwagę przy budowie dróg czy elementów nośnych. Beton Holcim zapewnia swobodę budownictwa, ponieważ jego recepturę można dowolnie modyfikować, aby otrzymać końcowo produkt dostosowany jakościowo do warunków eksploatacji.

Aktualnie produkcję i sprzedaż betonu w Wielkopolsce Holcim prowadzi w czterech zakładach:

  • Wytwórnia betonu Piła, ul. Motylewska 24
  • Wytwórnie betonu Poznań: ul. Gołężycka 97 oraz ul. Grzybowa 2, Wysogotowo
  • Wytwórnia betonu Swarzędz, ul. Świerkowa 1, Rabowice

Ponadto w Wielkopolsce zlokalizowana jest wytwórnia betonu w Kole przy ul. Sienkiewicza 76a, z którą współpracujemy w zakresie produkcji i sprzedaży Agilia™ Sols A.
 

Beton towarowy jako specjalność Holcim

 

Holcim specjalizuje się w betonie towarowym, który jest uniwersalnym i jednocześnie najbardziej popularnym materiałem budowlanym. Jego wszechstronne zastosowanie pozwala stosować go przy rozmaitych inwestycjach. Wśród zalet wystarczy wymienić doskonałą trwałość i plastyczność oraz wysoką wytrzymałość. Beton towarowy polecany jest również jako materiał konstrukcyjny do elementów nośnych typu fundamenty budynków, ściany konstrukcyjne czy słupy. 

W Wielkopolsce beton oferujemy w wielu klasach i o różnych zastosowaniach – od betonu klasy C8/10 do C50/60 i wyższych produkowanych na specjalne życzenia.

Beton Holcim powstaje zgodnie z krajową normą PN-EN 206 A1:2016-12 oraz zgodnie z wdrożonym systemem Zakładowej Kontroli Produkcji. Nasz beton jest certyfikowany i ma niezbędne dokumenty jakościowe, w tym deklaracje oraz Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji nadany przez Instytut Techniki Budowlane. Gwarantujemy, że mieszanki betonowe dostarczane przez wytwórnie Holcim, w tym betoniarnie w Wielkopolsce, spełniają najsurowsze normy stawiane producentom betonu.

 

Sprzedaż betonu w Poznaniu i okolicach

 

Wytwórnie betonu w Poznaniu, Pile i Swarzędzu oprócz produkcji i dostawy betonu towarowego na rozmaite inwestycje zajmują się również komponowaniem nowoczesnych i ekologicznych mieszanek betonowych. Dzięki inwestowaniu w innowacje i stałej współpracy z najlepszymi inżynierami i laboratoriami powstał m.in. beton niskoemisyjny. Betony z grupy EcoPact wykazują obniżony ślad węglowy o 48 w stosunku do standardowego betonu (poziom redukcji uzależniony jest od klasy betonu oraz klasy ekspozycji).

Holcim klientom z Poznania i z całej Wielkopolski oferuje między innymi:

betony standardowe, w tym konstrukcyjne i na stabilizacje, o różnych klasach wytrzymałości i parametrach jakościowych, cechujące się płynnością i zdolnością do zagęszczania, co umożliwia projektowanie dowolnych form

  • betony specjalne, w tym beton wodoprzepuszczalny Hydromedia™ do podbudowy nawierzchni zewnętrznych oraz beton samozagęszczalny Agilia Beton czy zbrojony włóknem rozproszonym - Agilia FIBRO, który zwalnia z potrzeby prac zbrojarskich na budowie, co skraca znacząco czas prac betoniarskich 
  • betony techniczne, jak beton posadzkowy oraz beton ciężki, a także cementowa zaprawa murarska 
  • betony infrastrukturalne, w tym betony drogowe spełniające wymagania Ogólnej Specyfikacji Technicznej GDDKiA 
  • mieszanki stabilizacyjne, również według receptur klienta

W ofercie wytwórni betonu Holcim w Poznaniu znajdują się też:

  

Oferowany beton z wytwórni Poznań, Piła i Swarzędz Holcim produkowany z wysokiej jakości składników na nowoczesnych węzłach betoniarskich z systemami podgrzewania składników. Proces produkcji jest ściśle kontrolowany na każdym etapie. Ponadto produkcja jest zautomatyzowana, co gwarantuje utrzymanie i powtarzalność wymaganych parametrów. Nad stabilnością mieszanek czuwa doświadczony personel o potwierdzonych kompetencjach.

 

Kontakt do Holcim Poznań

 

Holcim w Wielkopolsce to zaufany partner, który dba o biznes swoich klientów. Jako dostawca betonu doskonale wiemy, że na tym nasza rola się nie kończy, dlatego też oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne, a także dodatkowe usługi wsparcia procesu inwestycyjnego. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dla infrastruktury, budownictwa oraz rolnictwa. Ponadto oferujemy usługi laboratoriów oraz pompowanie mieszanki betonowej.

Doradcy Holcim mają niezbędne kompetencje, aby wesprzeć każdy rodzaj inwestycji. Swoje doświadczenie i wiedzę nabyli przy rozmaitych projektach, często wymagających elastycznego podejścia oraz wdrożenia nowoczesnych rozwiązań, niespotykanych jeszcze na polskim rynku.

Oferta betonu w Poznaniu skierowana jest do klientów z różnych branż, w tym wykonawców, projektantów i inwestorów. Współpracujemy również z klientami indywidualnymi w zakresie budowy domu, jak i klientami biznesowymi np. przy budowie biurowców, dróg publicznych czy budowli użyteczności publicznej. Realizujemy również indywidualne, specjalne zamówienia klientów.

Holcim w województwie wielkopolskim prowadzi sprzedaż betonu, cementu i kruszyw na cele budownictwa, infrastruktury, rolnictwa i przemysłu. Oferujemy również produkty do dalszego przetwarzania jak spoiwa hydrauliczne, mączka wapienna czy popiół. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów, a także do kontaktu z wytwórnią w Wielkopolsce.

 

Betoniarnie Holcim w województwie wielkopolskim

Wytwórnie betonu, sprzedaż

Paulina Matysiak

Kierownik Sektora Zachód

tel.: 502 786 910

 

Wytwórnia betonu Piła

ul. Motylewska 24,

64-920 Piła

Zobacz na mapie

 

Grzegorz Kuszpiński

tel.: 502 786 905

grzegorz.kuszpinski@holcim.com

 

Wytwórnia betonu Swarzędz

Rabowice ul. Świerkowa 1,

62-020 Swarzędz

tel.: 572 700 050

Zobacz na mapie 

Agata Urbaniak

tel.: 572 700 281

agata.urbaniak@holcim.com

 

Igor Zięba

tel.: 572 700 050

igor.zieba@holcim.com

 

 

Wytwórnia betonu Poznań

ul. Gołężycka 87,

61-357 Poznań

Zobacz na mapie

ul. Grzybowa 2, Wysogotowo,

62-081 Przeźmierowo

Zobacz na mapie

 

Agata Urbaniak

tel.: 572 700 281

agata.urbaniak@holcim.com

 

Igor Zięba

tel.: 572 700 050

igor.zieba@holcim.com

 

infrastruktura123
 

Wytwórnie produkujące AgiliaTM Sols A

Produkcja Holcim

Wytwórnia betonu Piła

ul. Motylewska 24,

64-920 Piła 

Zobacz na mapie

 

Grzegorz Kuszpiński

tel.: 502 786 905 

grzegorz.kuszpinski@holcim.com

 

 

Wytwórnia betonu Poznań

ul. Grzybowa 2, Wysogotowo,

62-081 Przeźmierowo 

Zobacz na mapie

Agata Urbaniak

tel.: 572 700 281

agata.urbaniak@holcim.com

 

Paulina Matysiak

tel.: 502 786 910

paulina.matysiak@holcim.com

 

Igor Zięba

tel.: 572 700 050

igor.zieba@holcim.com

 

 

Firma posiadająca licencję na produkcję i sprzedaż AgiliaTM Sols A

 

KON-BET Sp. z o.o

Tel.: 697 995 415

ul. Sienkiewicza 76a

62-600 Koło 

Zobacz na mapie

 

(obsługujemy następujące powiaty: kolski, turecki, koniński, słupecki)

kontakt beton agila
Image
info.png

Centrum obsługi reklamacji

+48 572 727 450

Image
repair.png

Doradztwo techniczne

Image
phone.png

Zamówienia i informacje