COVID-19

zarzad xavier 280px

"Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia to podstawowa wartość w Holcim w Polsce i w całej Grupie Holcim. Najwyższe standardy bezpieczeństwa w codziennej pracy w zakładach i w biurze oraz profilaktyka zdrowia pracowników i lokalnych społeczności teraz nabierają nowego znaczenia. Pandemia koronawirusa dotyczy nas wszystkich i ma ogromny wpływ zarówno na sferę zawodową jak i prywatną.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników i ich rodzin, Klientów, dostawców oraz społeczności lokalnych wprowadziliśmy szereg działań minimalizujących ryzyko zakażenia przede wszystkim wyposażając pracowników i społeczności lokalne w środki ochrony osobistej oraz wprowadzając liczne procedury ochrony zdrowia. Tam, gdzie to możliwe, pracujemy w trybie pracy zdalnej, a praca na zakładach odbywa się z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. 

Jestem wdzięczny wszystkim naszym pracownikom, za ich ogromne zaangażowanie w tej wyjątkowej sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy. To m.in. właśnie dzięki ich zaangażowaniu praca w naszych zakładach może być kontynuowana. 

Nasze siły sprzedaży, Centrum Obsługi Klienta są cały czas dostępne za pośrednictwem telefonu oraz poczty elektronicznej. Jesteśmy również w stałym kontakcie z naszymi społecznościami lokalnymi, które wspieramy w tym trudnym czasie. 

Pandemia koronawirusa to nietypowy czas, który wymaga od nas wszystkich szczególnej troski o siebie nawzajem. Możecie na nas liczyć."

  

Xavier Guesnu
Prezes Zarządu Holcim w Polsce