Holcim w Polsce z nowym zespołem ds. komunikacji

 

Mateusz Piotrowski został Dyrektorem Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Holcim (dawniej Lafarge) w Polsce, czołowego producenta materiałów budowlanych w Polsce i na świecie. Jednocześnie Agnieszka Rafalska, obecnie zarządzająca Fundacją Holcim WSPÓLNIE, objęła stanowisko Kierownika ds. Komunikacji.

mateusz piotrowski agnieszka rafalska duze

Mateusz Piotrowski na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za całość działań komunikacyjnych marki w Polsce, w tym za obszar public relations, public affairs oraz digital. Tym samym Piotrowski wszedł do zespołu zarządzającego Holcim oraz zarządu Fundacji Holcim WSPÓLNIE. Do Holcim dołączył w 2019 roku jako Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej. Swoją karierę zaczynał w największych polskich agencjach PR prowadząc działania z zakresu komunikacji korporacyjnej, marketingu oraz digital dla firm z takich branż jak budownictwo, energetyka, przemysł czy IT. Następnie po przejściu do Virgin Mobile Polska odpowiadał za całość działań marketingowych na Polskim rynku, gdzie pełnił także rolę rzecznika prasowego.

 

Agnieszka Rafalska Kierownikiem ds. Komunikacji

Jednocześnie Kierownikiem ds. Komunikacji została Agnieszka Rafalska, która od lipca 2020 r. zarządza m.in. komunikacją wewnętrzną, odpowiada za branding i corporate identity oraz koordynację działań na kanałach digitalowych firmy. Rafalska dołączyła także do zarządu fundacji WSPÓLNIE, gdzie przez ostatnie trzy lata prowadziła kluczowe projekty globalne oraz lokalne. Z firmą związana od 13 lat, poprzednio odpowiadała również za obszar HR, gdzie jako HR Business Partner była odpowiedzialna za zespoły ds. marketingu oraz sprzedaży.