Współpraca Lafarge z serwisem eBeton

Lafarge jest partnerem strategicznym eBeton – pierwszego w Polsce serwisu umożliwiającego zakup najwyższej jakości betonu za pośrednictwem internetu z dostawą pod wskazany adres

Z roku na rok rośnie liczba osób dokonujących zakupów za pośrednictwem internetu. Jest to dynamiczny rynek dający możliwość rozwoju i poszerzenia zakresu działalności. Coraz częściej dotyczy to również branży budowlanej.

Lafarge wychodzi naprzeciw tym potrzebom i stał się partnerem strategicznym innowacyjnej platformy sprzedażowej eBeton.

– Podjęliśmy współpracę z tą innowacyjną platformą, ponieważ chcemy zapewniać naszym klientom najwyższą jakość rozwiązań oraz aktywnie odpowiadać na ich potrzeby. eBeton.pl to rozwiązanie dla odbiorców, którzy cenią sobie wygodę zakupów przez Internet, dzięki czemu oszczędzają czas, a co za tym idzie pieniądze. Zamówienie za pośrednictwem platformy zapewnia dostawę w wyznaczonym terminie, przejrzystość procesu i pełną kontrolę nad zamówieniem, co przy dostawie betonu na budowę jest niezwykle ważne – zaznacza Tomasz Rułka, dyrektor generalny RMX i Budynków, Lafarge w Polsce.

 

Jak zamówić beton przez internet w serwisie eBeton krok po kroku

 

Image
jak_zamowic_beton_online.png

 

Czym jest serwis eBeton?

eBeton to pierwszy w Polsce serwis internetowy, dedykowany do segmentu budownictwa jednorodzinnego, dający możliwość szybkiego zakupu betonu online, bez konieczności wychodzenia z domu. Jest odpowiedzią na zmieniające się trendy rynkowe i jako proste narzędzie w kilku krokach prowadzi klienta przez proces zakupowy, od wyboru lokalizacji, produktu, wyznaczenia terminu, dokonania płatności online aż po zakup betonu.

Serwis eBeton.pl pozwala zaplanować dostawę wysokiej jakości betonu w dogodnym terminie i atrakcyjnej cenie.