Wartość dla Kontrahentów

 

Digitalizacja biznesu jest kluczowym elementem w naszej branży, pozwalającym na skuteczne zarządzanie oczekiwaniami i potrzebami naszych partnerów. Stale dążymy do rozwijania naszych umiejętności w zarządzaniu dostawcami, mając na celu zapewnienie usług, które wzmocnią i pogłębią nasze relacje biznesowe.

Kładziemy duży nacisk na komunikację, która jest fundamentem efektywnych decyzji biznesowych. Naszym celem jest uczynić współpracę z nami łatwą i transparentną, wspierającą rozwój solidnych relacji biznesowych. Automatyzacja procesów zamówień i rozliczeń pozwala nam skutecznie realizować nasze cele i plany. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, gdzie dostępne są wszystkie niezbędne informacje i materiały.

Image
mateusz-sielski.png
Image
dashicons_editor-quote.png

W budowaniu pozytywnych relacji z kontrahentami warto korzystać z dobrych praktyk oraz długofalowych doświadczeń, które ułatwiają analizę ryzyk i wzmacniają wzajemną współpracę.

 

Mateusz Sielski

Dyrektor ds. sprzedaży i innowacji

 

78%

dostarczonego wolumenu


w myTruck

≈10 tys.

szkoleń on-line 

w iContractor & iShare

82,7%

faktur procesowanych
elektronicznie

≈10 tys.

liczba faktur procesowanych

w Selfbilling

Nasze projekty

Image
mytrack.png


myTruck

Aplikacja zarządzająca dostawami

Image
sp.png


Supplier Portal

Narzędzie zapewniające podgląd faktur, zamówień, generowanie raportów, szybki dostęp do dokumentów związanych z procesowaniem zakupów.

Image
ishare-i-icontractors.png


iContractor i iShare

Współpracujące ze sobą platformy przeznaczone dla pracowników i podwykonawców, zarządzające bezpieczeństwem na zakładach