CSR Holcim


Tu mogą Państwo zapoznać się z raportem CSR Holcim, w którym zaprezentowaliśmy nasze działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Główne założenia strategii to: redukcja emisji CO2, jak największy udział naszych produktów w gospodarce obiegu zamkniętego, oszczędzanie zasobów wodnych i rekultywacja terenów poeksploatacyjnych, a także dbałość o bezpieczeństwo pracowników oraz rozwój lokalnych społeczności.

18 rezultat(y)

Misją Fundacji jest m.in. edukacja najmłodszego pokolenia, co ma zaowocować zwiększoną troską o środowisko i otoczenie, w którym żyje.

25-lecie Lafarge w Polsce to doskonała okazja, by podkreślić partnerskie i dobrosąsiedzkie relacje ze społecznościami wokół zakładów naszej firmy.

Pracownicy na całym świecie przez trudną sytuację ekonomiczną wywołaną COVID-19 odczuwają obawy przed utratą miejsca pracy.

Realizujemy projekty edukacyjne, promujące bezpieczeństwo i ochronę zdrowia, poprawiające przestrzeń lub infrastrukturę, a także promujące ochronę środowiska.

Ruszyła 2. edycja “Wspólnie dla Regionu” – programu grantowego Fundacji WSPÓLNIE Holcim, który ma wesprzeć lokalne inicjatywy na rzecz ekologii...

Rocznie aż 80 mln godzin pracy studentów jest nieefektywnie wykorzystanych, ponadto prace dyplomowe rzadko skupiają się na problemach i rozwiązaniach dla biznesu.

Prowadzenie biznesu powinno odbywać się z pełną dbałością o to, co nas otacza – o ludzi i środowisko.

Przedstawiciele Holcim spotkali się z reprezentami lokalnej społeczności w Bielawach oraz w Małogoszczu, gdzie działają nasze cementownie.

W kopalni Holcim w Sępólnie Wielkim w gminie Biały Bór powstał gigantyczny taśmociąg, który już transportuje urobek z wyrobiska.

Mamy szansę zdobyć nagrodę internautów, dlatego zachęcamy do oddania głosu na nasz raport w głosowaniu internetowym.

Dogtrekking w Barcinie

Zawodom towarzyszyła zbiórka na rzecz Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu.

WSPÓLNIE Fundacja Holcim ogłosiła listę Laureatów pierwszej edycji programu grantowego Wspólnie dla Regionu.

Fundacja została powołana w 2016 roku i pomaga rozwijać potencjał społeczny poprzez inspirowanie do działania i wspieranie inicjatyw, które tworzą lepsze warunki życia.