Beton, wytwórnie betonu - Gdańsk, woj. pomorskie

Wytwórnia betonu w Gdańsku oferuje betony standardowe, techniczne, specjalne oraz infrastrukturalne. Gwarantujemy wysoką jakość oraz sprawną obsługę każdej inwestycji.

 

W Holcim Polska beton wytwarzamy w wytwórniach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nie inaczej jest w przypadku województwa pomorskiego, w którym działają cztery wytwórnie betonu, a mianowicie: wytwórnia betonu Słupsk, wytwórnia betonu Gdańsk oraz wytwórnia betonu Wejherowo. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej jesteśmy w stanie dostarczyć beton do wszystkich miast i powiatów jak Sopot, Malbork, Tczew, Bytów, a nawet obsłużyć klientów spoza Trójmiasta i województwa.

 

Beton towarowy jako specjalność Holcim Gdańsk

 

Pomorska wytwórnia betonu Holcim zajmuje się komponowaniem mieszanek betonowych oraz ich sprzedażą. Specjalnością jest uniwersalny beton towarowy, który wykorzystywany jest do różnorodnych konstrukcji, zarówno w budownictwie mieszkaniowym, ogólnym, jak i inżynieryjnym.

 

W tym zakresie proponujemy m.in. beton konstrukcyjny oraz posadzkowy:

 • beton konstrukcyjny powstaje po zmieszaniu cementu, kruszyw, wody, domieszek oraz innych dodatków, a swoje właściwości uzyskuje w wyniku wiązania i twardnienia cementu
 • beton posadzkowy powstaje na bazie włókien polipropylenowych lub stalowych, które znacznie zwiększają wytrzymałość i odporność produktu

Co więcej, beton towarowy Holcim (dawniej Lafarge) do zastosowań konstrukcyjnych jest wyrobem certyfikowanym, dla którego wydany został Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji przez Instytut Techniki Budowlanej. Jego zastosowanie pozwala na znaczącą oszczędność kosztów, a także daje możliwość projektowania dowolnych form budowlanych dzięki temu, że mieszanka betonowa jest płynna i zdolna do zagęszczania, a przy tym cechuje się wysoką trwałością.

W ofercie wytwórni betonu Gdańsk znajdują się ponadto:

 • beton standardowy, w tym beton na stabilizację
 • beton specjalny jak na przykład innowacyjny beton samozagęszczalny Agilia™ Beton czy posadzka anhydrytowa Agilia™ Sols A o właściwościach samopoziomujących przeznaczona do zastosowania na podkłady podłogowe we wszelkiego rodzaju budownictwie
 • beton techniczny, w tym cementowa zaprawa murarska
 • beton infrastrukturalny, w tym opracowany w laboratoriach Holcim beton wałowany Rolltec™

 

Oferowany beton w Gdańsku jest tak zaprojektowany, aby spełnić najwyższe wymagania klientów. Gwarantujemy, że mieszanki betonowe spełniają wszelkie normy jakościowe stawiane przed producentami cementu, kruszyw i betonu. Jako lider rozwiązań na polskim rynku budowlanym stawiamy na wysoką jakość i stale inwestujemy w innowacje, co pozwala nam dostarczać na rynek nowoczesne produkty o wysokich parametrach jakościowych i wytrzymałościowych. Przykładami takich innowacyjnych produktów są betony Artevia™ (kolekcja betonów dekoracyjnych) oraz Hydromedia™ (beton kruszywowy wodoprzepuszczalny).

Wytwórnia betonu w Gdańsku przestrzega procedur i dobrych praktyk związanych z produkcją wysokiej jakości betonów towarowych – produkcja odbywa się zgodnie z normą PN-EN 206-1:2003. Sam beton wytwarzany jest na nowoczesnych węzłach betoniarskich, umożliwiających odpowiednie magazynowanie i użytkowanie materiałów, co pozwala chronić komponenty przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi mogącymi zmienić ich właściwości fizyczne.

 

Kontakt do wytwórni betonu Gdańsk

 

Holcim w Gdańsku obsługuje klientów stojących przed wyzwaniem budowy domu jednorodzinnego, wielorodzinnego, budynków komercyjnych i użyteczności publicznej. W naszym portfolio znajdują się również rozwiązania dla wykonawców, projektantów i inwestorów z segmentu infrastruktury poszukujących wysokiej jakości betonu do nawet najbardziej wymagających inwestycji. Prowadzimy również sprzedaż cementu workowanego, a także rozwiązań przeznaczonych do dalszego przetworzenia i do celów produkcji przemysłowej wykorzystującej cement, spoiwa hydrauliczne, kruszywa, mączkę wapienną czy też popiół.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wyspecjalizowanej, profesjonalnej wytwórni betonu w Gdańsku. Zapewniamy między innymi profesjonalne doradztwo techniczno-produktowe oraz rozbudowany katalog betonu dostosowany do każdej inwestycji.

 

Betoniarnie holcim w województwie pomorskim

Znajdź handlowca

Szukaj
Szukaj
 • Firma{{ item.name }} - {{ item.job}}

  Wytwórnia{{ item.factory }}

  Adres wytwórni{{ item.address }}

  Imię i nazwisko{{ item.name }}

  Wytwórnia{{ item.factory }}

  Numer telefonu{{ item.phone }}

  Email{{ item.email }}

  Województwo{{ item.province }}

Wytwórnie produkujące AgiliaTM Sols A

Znajdź handlowca

Szukaj
Szukaj
 • Firma{{ item.name }} - {{ item.job}}

  Wytwórnia{{ item.factory }}

  Adres wytwórni{{ item.address }}

  Imię i nazwisko{{ item.name }}

  Wytwórnia{{ item.factory }}

  Numer telefonu{{ item.phone }}

  Email{{ item.email }}

  Województwo{{ item.province }}

Image
info.png

Kalkulator objętości betonu

Sprawdź
Image
phone.png

Wybierz najlepsze doradztwo techniczne dla siebie

Znajdź przedstawiciela

Holcim Polska S.A. 
ul. Warszawska 110 
28-366 Małogoszcz 

Zobacz na mapie 

NIP: 526-10-60-765 
KRS: 0000062569 (Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS)