Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za inwestycje w cementownię Kujawy!

 
 

Holcim (dawniej Lafarge) otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za najbardziej wartościowe dokonania w działalności biznesowej w regionie. Władze województwa nagrodziły nas za modernizację i rozbudowę Cementowni Kujawy w Piechcinie.

inwestycja w cementownie kujawy

Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, docenił nasze nowoczesne technologie w zakresie produkcji cementu, klinkieru i paliw alternatywnych, które wdrożyliśmy w ostatniej dekadzie. Równie wysoko ocenił inwestycje w systemy ochrony środowiska. Dzięki nim nasz zakład jest jednym ze światowych liderów w zrównoważonej produkcji materiałów budowlanych.

Wdrożone inwestycje umożliwiły również utworzenie ponad sześćdziesięciu miejsc pracy, co umocniło naszą pozycję jako jednego z najważniejszych pracodawców w regionie.

Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem i docenieniem ciężkiej pracy całego zespołu zaangażowanego w ten potężny projekt. Jesteśmy dumni, że Holcim w zrównoważony sposób wzmacnia potencjał gospodarczy regionu i jest jednocześnie atrakcyjnym pracodawcą.

Nagrody i wyróżnienia przyznano w 13 kategoriach, takich jak m.in. gospodarka, nauka, kultura, fundusze unijne czy sport. XIX Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się w czerwcu w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu.

Pozostałe artykuły w tej kategorii

Artykuły