Beton, wytwórnie betonu - Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie

Holcim (dawniej Lafarge) w województwie lubuskim zajmuje się dostawą betonu towarowego, a także specjalistycznych mieszanek betonowych, w tym betonu niskoemisyjnego oraz podkładu podłogowego anhydrytowego Agilia™ Sols A. Nasze betoniarnie zlokalizowane są w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zielonej Górze. Rozbudowana sieć dystrybucji, kompleksowe wsparcie doradców, a przede wszystkim wysoka jakość betonu sprawia, że Holcim uchodzi za jednego z czołowych dostawców betonu w Lubuskim.

Holcim Polska istnieje od 1995 roku i ma betoniarnie zlokalizowane na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem rozwiązań na polskim rynku budowlanym. Stale inwestujemy w innowacje, współpracując ze światowymi ekspertami i laboratoriami, co pomaga nam wzbogacać ofertę o takie innowacyjne produkty jak betony niskoemisyjne, redukujące ślad węglowy.

Certyfikowane wytwórnie betonu w województwie lubuskim Holcim znajdują się w Zielonej Górze oraz w Gorzowie Wielkopolskim, co umożliwia nam sprawną obsługę klientów z zachodniej części Polski. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, biznesowych, jak i instytucje. W każdej betoniarni klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie dostosowania betonu do potrzeb oraz jego późniejszej eksploatacji.

Betoniarnie Holcim w Lubuskim

Wytwórnie betonu Holcim w Lubuskim dostarczają beton do takich powiatów jak: sulęciński,myśliborski, wschowski, słubicki, pyrzycki, gryfiński, strzelecko-drezdenecki, krośnieński, świebodziński, międzyrzecki, gorzowski, zielonogórski, żagański, nowosolski i inne. 

Obecnie Holcim posiada dwie wytwórnie betonu w województwie lubuskim:

  • Wytwórnia betonu Gorzów Wlkp. przy ul. Małorolnych 1
  • Wytwórnia betonu Zielona Góra przy ul. Międzyrzeckiej

 

Nowoczesne betoniarnie Holcim wyposażone są w węzły betoniarskie z systemami podgrzewania składników, które sterowane są automatycznie, dzięki czemu każdorazowo zapewniamy stabilność mieszanek oraz powtarzalność parametrów. Nad prawidłowym przebiegiem każdego etapu produkcji betonu czuwa wewnętrzne laboratorium oraz doświadczony personel zajmujący się kontrolą jakości. Zapewniamy sprawne i terminowe dostawy betonu w każdy zakątek województwa lubuskiego i nie tylko.

Beton do różnych zastosowań — oferta Holcim

Doświadczenie oraz udział w wielu różnorodnych inwestycjach wymagających zastosowania nowoczesnych rozwiązań pozwala nam oferować szeroki katalog wyrobów betonowych.

Klientom z Zielonej Góry, Gorzowa Wlkp. i innych miast z województwa lubuskiego oferujemy wysokiej jakości betony do różnych zastosowań, między innymi do fundamentów, posadzek, stropów, wieńców, na stabilizacje, betony samozagęszczalne niewymagające wibrowania. Ponadto dysponujemy wywrotkami, betonomieszarkami oraz pompami o różnych wysięgach, dzięki czemu terminowo dostarczymy beton w każde miejsce w województwie i zapewniamy jego dokładną aplikację.

W województwie lubuskim oferujemy beton w wielu klasach i o różnych zastosowaniach – od betonu klasy C8/10 do C50/60 i wyższych produkowanych na specjalne życzenia.

  

Oferta betonów Holcim uwzględnia między innymi:

  • betony niskoemisyjne ECOPact o obniżonym śladzie węglowym
  • betony standardowe na czele z betonem konstrukcyjnym dającym możliwość projektowania dowolnych form dzięki takim właściwościom mieszanki betonowej jak płynność i zdolność do zagęszczania
  • betony specjalne, jak np. betony dekoracyjne do nawierzchni Artevia™ Kolor i Decor oraz posadzka anhydrytowa Agilia™ Sols A do zastosowania na podkłady podłogowe we wszelkiego rodzaju budownictwie o właściwościach samopoziomujących
  • betony techniczne, w tym beton lekki i ciężki oraz beton posadzkowy
  • betony infrastrukturalne jak np. beton wałowany Rolltec™ opracowany w laboratoriach Holcim z recepturą każdorazowo modyfikowaną w oparciu o dostępność lokalnych surowców

  

Betony Holcim powstają zgodnie z krajową normą PN-EN 206 A1:2016-12, ponadto mają nadane  \Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji przez Instytut Techniki Budowlanej. Ich produkcja odbywa się zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001 oraz standardem środowiskowym ISO 14001.

W ofercie Holcim znajduje się ponadto mineralna piana izolacyjna AIRIUM™, będąca ekologiczną alternatywą dla styropianu i wełny mineralnej. Jest to pierwszy produkt termoizolacyjny o gęstości w przedziale 50-300 kg/m3.

Dlaczego warto zamówić beton Holcim?

Mieszanki betonowe Holcim zostały wykorzystane przy największych inwestycjach w Polsce, na przykład do budowy nawierzchni autostrady A2 na odcinku Warszawa - Kukuryki czy też najdłuższego mostu extradosed w Europie przy budowie obwodnicy w Ostródzie. Betony Holcim wyróżniają się bardzo wysokimi parametrami oraz spełniają najwyższe wymagania techniczne i wytrzymałościowe.

Wytwórnia Holcim Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski dostarczają beton spełniający najsurowsze normy. Główną specjalnością Holcim jest beton towarowy, który powstaje na bazie składników od sprawdzonych dostawców. Zapewnia on swobodę prac budowlanych oraz elastyczność, ponieważ jego recepturę można dowolnie modyfikować w uwzględnieniem późniejszej eksploatacji materiału.

Beton Holcim to pewność co wysokiej jakości produktu, a także wymiernych korzyści, w tym oszczędności czasu i pieniędzy. Tylko zamówienie betonu u renomowanego producenta, jakim jest Holcim, gwarantuje otrzymanie produktu o określonych właściwościach, na przykład wytrzymałościowych.

Kontakt do Holcim Zielona Góra

Holcim w Lubuskiem jest jednym z czołowych producentów i dostawców betonów. Klienci doceniają nas przede wszystkim za kompleksowe wsparcie — na każdym etapie inwestycji nasi doradcy są do pełnej dyspozycji, ponadto podchodzimy elastycznie do wyzwań, jakie przed nami stawia branża budowlana i niejednokrotnie zastosowaliśmy rozwiązania, które dotąd nie były spotykane na rynku polskim.

Chcemy być zaufanym partnerem, który dba o biznesy swoich klientów. Obok wysokiej jakości betonów i profesjonalnego doradztwa technicznego zapewniamy terminową dostawę mieszanek na miejsce budowy, również przy wykorzystaniu wytwórni mobilnej. Nasz oferta obejmuje rozwiązania z przeznaczeniem na duże inwestycje, w tym dla infrastruktury, budownictwa, przemysłu oraz rolnictwa, ale też dla mniejszych klientów szukających sprawdzonych produktów i wsparcia przy budowie domu. Ponadto oferujemy usługi laboratoriów oraz pompowanie mieszanki betonowej. Realizujemy również indywidualne, specjalne zamówienia klientów.

Holcim w województwie lubuskim obok sprzedaży betonu prowadzi również sprzedaż cementu i kruszyw. Oprócz tego oferujemy takie produkty jak spoiwa hydrauliczne, mączka wapienna czy popiół. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów, a także do kontaktu z betoniarniami w Lubuskiem.

Zarówno wytwórnia betonu w Zielonej Górze, jak i wytwórnia betonu w Gorzowie Wielkopolskim są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zakupu wysokiej jakości betonu towarowego z certyfikowanej wytwórni. Gwarantujemy, że mieszanki betonowe dostarczane przez wytwórnie Holcim spełniają najsurowsze normy stawiane producentom betonu.

 

Betoniarnie Holcim w województwie lubuskim

infrastruktura123

Wytwórnie betonu, sprzedaż

Paulina Matysiak
Kierownik Sektora Zachód
tel.: 502 786 910
 
Wytwórnia betonu Gorzów Wlkp.
ul. Małorolnych 1,
66-400 Gorzów Wlkp.
 
 
Mateusz Michniewicz
tel.: 519 537 104
 
 
Wytwórnia betonu Zielona Góra
ul. Międzyrzecka,
65-127 Zielona Góra
 
 
Agnieszka Makowska
tel.: 519 537 093
 
 
 

Wytwórnie produkujące AgiliaTM Sols A

kontakt beton agila

Produkcja Holcim

Paulina Matysiak
Kierownik Sektora Zachód
tel.: 502 786 910
 
Wytwórnia betonu Gorzów Wlkp.
ul. Małorolnych 1C,
66-400 Gorzów Wlkp.
 
 
Mateusz Michniewicz
tel.: 519 537 104 
 
 
Wytwórnia betonu Zielona Góra
ul. Międzyrzecka,
65-127 Zielona Góra 
 
 
Agnieszka Makowska
tel.: 519 537 093
 
Image
info.png

Centrum obsługi reklamacji

+48 572 727 450

Image
repair.png

Doradztwo techniczne

Image
phone.png

Zamówienia i informacje