Kalkulator betonu


Kalkulator betonu – jak obliczyć ilość betonu?

Użyj kalkulatora objętości betonu, aby obliczyć potrzebną ilość betonu na Twoją budowę.

Image
oblicz-zuzycie-logo.jpg

Wybierz kształt elementu betonowego

Płyta fundamentowa
Płyta fundamentowa
Ława fundamentowa
Ława fundamentowa
Trójkąt
Trójkąt
Walec
Walec
Płyta z wgłębieniem
Płyta z wgłębieniem
Schody
Schody

Podaj wymiary

m3 betonulub betonu B25*

Niniejsza kalkulacja przedstawia przybliżone wartości i ma jedynie charakter informacyjny, holcim.pl nie ponosi odpowiedzialności. W celu precyzyjnej kalkulacji zalecamy skontaktować się z naszym Doradcą a jeśli masz projekt architektoniczny to w nim znajdziesz potrzebną ilość betonu.

*Przy większych realizacjach (> 2 m3) rekomendujemy zakup betonu towarowego w jednej z naszych betoniarni.

Kalkulator objętości betonu - dowiedz się jak obliczyć ile betonu potrzebujesz.

Być może byłeś w podobnej sytuacji: Budowa własnego domu, tarasu lub ogrodzenia w trakcie. Dzwonisz do lokalnej betoniarni, zamawiasz kompozyt i zadowolony czekasz na gruszkę z betonem. Specjaliści szybko biorą się do roboty, lecz w międzyczasie okazuje się, że niedokładnie policzyłeś zapotrzebowanie dla swojej inwestycji. Zamawiasz beton ponownie. Tym razem w razie czego trochę na zapas. Świeżej mieszanki betonowej pozostaje jednak zdecydowanie za dużo. Przepłaciłeś za zmarnowany beton, dodatkowy transport i zszargane nerwy. Wykorzystaj możliwości kalkulatora betonu po zadaniu sobie pytania „ile betonu potrzebuję?” i uniknij podobnych sytuacji w przyszłości.

Przelicznik Holcim – najlepszy kalkulator betonu? Nasz kalkulator betonu pozwala oszacować, ile świeżej mieszanki betonowej potrzebujesz na określoną przestrzeń i oblicza cenę zamówienia, biorąc pod uwagę kształt elementu betonowego i rodzaj betonu. Użyj kalkulatora objętości betonu, aby obliczyć potrzebną ilość betonu na Twoją budowę. Wiedza o tym, ile betonu potrzeba do pracy, jest niezwykle ważna. Dowiedz się, jak poprawnie obliczyć, ile mieszanki betonowej będziesz potrzebować do pracy.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora objętości betonu?

W budownictwie nie ma miejsca na pomyłki i niedoszacowania. Jako doświadczeni eksperci branży materiałów budowlanych, dobrze zdajemy sobie sprawę z realiów panujących na polskich placach budowy, dlatego chcąc pomóc wszystkim mniejszym i większym inwestorom uruchomiliśmy kalkulator ilości betonu Holcim, którego zalety znajdziecie niżej:

  • uproszczenie procesu kalkulacji zapotrzebowania na mieszankę betonową,
  • minimalizacja możliwości pomyłki w obliczeniach,
  • możliwość automatycznego obliczenia zapotrzebowania dla wielu kształtów elementów betonowych,
  • najszybsza na rynku estymacja potencjalnych kosztów mieszanki betonu po wykonaniu obliczenia zapotrzebowania.