13 wytwórni betonu Lafarge ze Znakiem SPBT DOBRY BETON

 
dobry beton 2

Podczas XVI Gali finałowej Kampanii DOBRY BETON, organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego, wyróżniające się na rynku wytwórnie betonu zostały nagrodzone Znakiem SPBT DOBRY BETON. Znak ten jest potwierdzeniem, że dana wytwórnie oferują produkty najwyższej jakości, a swoje działania prowadzą w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz z troską o ochronę środowiska naturalnego. Wśród wytwórni, które w 2019 roku zostały wyróżnione Znakiem SPBT DOBRY BETON znalazły się 4 wytwórnie Lafarge w Polsce. Nagrody odebrali Daniel Cekała, Dyrektor Regionu Wschód Linii Produkcji Betonu i Jan Jamróz, Specjalista ds. Sprzedaży.

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego, którego Lafarge w Polsce jest członkiem, od 16 lat przyznaje wyróżniającym się wytwórniom prestiżowy Znak SPBT DOBRY BETON. Znak jest potwierdzeniem, że wytwórnia betonu dostarcza najwyższą jakość produktu. Certyfikat SPBT potwierdza również, że dana firma spełnia najwyższe standardy branżowe w zakresie organizacji i technologii produkcji, obsługi klienta, ochrony środowiska naturalnego i przestrzega zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

W tym roku znakiem jakości DOBRY BETON uhonorowano 4 wytwórnie betonu Lafarge - w Gdańsku, Oświęcimiu, Warszawie i Zielonej Górze. Certyfikaty dla wytwórni odebrali Daniel Cekała, Dyrektor Regionu Wschód Linii Produkcji Betonu i Jan Jamróz, Specjalista ds. Sprzedaży.

Nie tylko jakość, ale też ochrona środowiska i BHP

Tegoroczna kampania znaku DOBRY BETON jest wyjątkowa. Idea przyświecająca kampanii uzupełniona została o dwa bardzo ważne dla branży aspekty - bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Dlatego też, po raz pierwszy, wytwórnie ubiegające się o wyróżnienie poddane zostały audytom dotyczącym nie tylko jakości dostarczanych produktów, ale także z zakresu BHP i ochrony środowiska.

 

W lipcu tego roku beton towarowy stanie się, w wymiarze prawnym i formalnym, “wyrobem budowlanym” i będzie w związku z tym podlegał kontroli nadzoru budowlanego. Wieloletnie starania Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego z poprzednich 15 edycji kampanii DOBRY BETON przygotowały wytwórnie betonu towarowego na ten moment.

Już 13 wytwórni betonu Lafarge posiada znak DOBRY BETON

Obecnie znakiem DOBRY BETON może poszczycić się 76 wytwórni betonu w całej Polsce, w tym 13 należących do Lafarge. Certyfikaty wręczane przez SPBT zaświadczają, że dana firma spełnia najwyższe standardy branżowe w zakresie organizacji i technologii produkcji, bezpieczeństwa, obsługi klienta oraz ochrony środowiska naturalnego.

 

Pozostałe artykuły w tej kategorii

Artykuły